<tdZa 17 nov

DATUM ACTIVITEIT LOCATIE
Zo 11 nov Openingsmis en samenkomst/installatie Café de Kroeg Fatima kerk/Café de Kroeg
  Opening KRB Oude gemeentehuis
  Stadsprins Proclamatie C.V. de klotsköp D’r Brikke oave
Vr 16 nov Verentreffen en aansluitend Proclamatie Carboon Socioproject/d’r Bok
Za. 17 nov. Proclamatie C.V. de Brikkebekkesch Café de Kroeg
Zo 18 nov Proclamatie C.V. Edelweiss Gorissen
Vr 23 nov Jubilarissenreceptie Streupers Klaver vier
  Proclamatie C.V. de Beeren Beersdal
Za 24 nov Jeugd BCL treffen Lindeheuvel
  Proclamatie C.V. de Boschrave Holle eik Houthem
Zo 25 nov BCL treffen Lindeheuvel
  Proclamatie KOK Café Schobben
Vr 30 nov Proclamatie V.V. de Parkstadbock Waubach
Za 29 dec Versieren bij de hooglustigheden  
Vr. 04 jan Proclamatie Blierheidsjerbock Bleijerheide
Za. 05 jan Promotieloop Brunssum Café Gorissen
  Proclamatie stadsprinsenpaar Alsdorf Sjtadshalle Alsdorf
Zo. 06 jan Receptie SVV Streeperkruis
  Receptie de Zeemplekkesj De Henkhof
  Receptie Sjtadsprins de Klotsköp  
Do 10 jan Uitreiking parelorde Rumpenerbeemden
Vr. 11 jan Receptie V.V. de Parkstadbock Waubach
Za. 12 jan Receptie Blierheidsjerbock Bleijerheide
  Proclamatie Prinsengarde Coriovallum Eikenerveld
Zo. 13 jan Receptie C.V. de Jongebock De Varenbeuk
  Jeugdproclamatie C.V. d’r Sjteeuul Lauradorp/Beersdal
Vr. 18 jan Galabal Kirkstroatnarren D’r Brikkeoave
Za. 19 jan 3e Jugend treffen NEG Mondo Verde
  Receptie Winkbulle Glaspaleis
  Receptie C.V. Chalet Maanstraat
Zo. 20 jan Receptie C.V. Edelweiss Gorissen
  Receptie C.V. de Beeren Beersdal
Za. 26 jan Receptie prinsengarde Coriovallum Schaesbergerveld
  Receptie C.V. d’r Sjteeuul Lauradorp
  Receptie heksenberg Heksenberg
  Receptie Stadsjeugdprins Kinjer Optoch Kommitee Café Schobben
Zo. 27 jan Receptie de Lotbroekers Hendrikspartycentrum
  Receptie C.V. de Burcht Café de Burcht
Za. 02 feb Receptie Sjilvend alaaf De Sjinskoel
  Receptie C.V. Molenberg Molenberg
Zo. 03 feb Receptie C.V. de Brikkebekkesch in trekken 10.33 uur Café de Kroeg
Za. 09 feb BCL Jeugdprinsentreffen Kaketoes Roermond
  KG de Burchwache Alsdorf
Zo. 10 feb Kroegentocht Brunssum
  Vrouwluujtreffe Rumpenerbeemde
Za. 16 feb Carnavalradio D’r Brikke Oave
Zo. 17 feb Eten familie van den Broek Schin op Geul
Do. 21 feb Euregionaal prinsentreffen Gronsveld
Vr. 22 feb Vasteloaves countdown Café de Kroeg
Za. 23 feb Carnavalsmiddag verzorgingshuis Emmastaete Emmastaete
  Proclamatie Parcifal Prins Hendriklaan
Zo. 24  feb Fruhschoppen Klotsköp van het Kasteel Café Dormans
  Poetetreffe Cafë de Burcht
Di.   26  feb Carnaval Gehandicapten Sport Café Schobben
Wo. 27  feb Uitroepen prinsenpaar dagverblijf de Rozengaard De Rozengaard
Do.  28  feb Alsdorf + lunch + kroegentocht Brunssum Alsdorf/Brunssum
Vr.   01 mrt School ???
  Ontvangst Blauwe Schuit D’r Brikkeoave
  Dagverblijf de Rozengaard De Rozengaard
  Eten  
  Stadsprins ophalen  
  Sleuteloverdracht D’r Brikke Oave
Za.  02 mrt Kinderoptocht Café Schobben
  Kroegentocht Brunssum Poolshuis
Zo.  03 mrt Carnavalsmis Kerk Rumpen
  Kindercarnaval Chalet Maanstraat
  Eten  
  Koning Carnaval/Kroegentocht  
Ma.  04 mrt Grote Optocht Brunssum Café de Kroeg
  Etentje C.V. de Brikkebekkesch Café de Kroeg
  Kroegentocht  
Di.    05 mrt Oplaten brik + familiedag C.V. de Brikkebekkesch Café de Kroeg
  Kloonetrikke (alleen prins en adjudant)  
  Braadworst eten  
  Boerenbruiloft Café Schobben
  Café de ouwe mert Café de ouwe Mert
  Carnaval afsluiten en steken afzetten. Café de Kroeg